KERVAN YÜRÜYOR
I am not conceited, i am convinced. Yani? Yani ne diyorsak öyle olduğu için öyle diyoruz. Yalan mı söyleyelim.  Hepinizin yurt dışında, İngiltere'de, Almanya'da, Hollanda'da vs akrabalarınız ya da tanıdıklarınız var, bir sorun bakalım var mıymış oralarda da baddest ayarında bir dergi. Başınıza kakmak için söylemiyorum bunu, zaten biliyorum ki hepiniz biliyorsunuz kıymetimi. Ailenizden biri gibiyim. Hahah. Hiç bir şeyin hızımı kesmesine izin vermedim ve 4. Sayıya vardım. El emeği göz nuru.
Geçen gün annemle konuştum, oğlum bu dergi işinden para kazanıyor musun dedi. Yok dedim. O zaman niye yapıyorsun dedi, hahaha. Bazen de seviyorsun herhalde bu işi diyenler oluyor. Dergi çıkarmaya otuzumdan sonra başladım ve kimsenin beklemediği kadar asıldım bu işe.  Zor bir yolu tercih ettim ama günden güne etkimi artırdığımı görüyorum. Benimle hayatında yüz yüze dahi gelmemiş kimselerin hakkımda uydurdukları şeyler, atmosferden süzülerek, kulağımın birinden girip öbüründen çıkıyor. Kimi dinleyeceğimi bilirim ve görmem gerekeni gözüm kapalıyken de görürüm. Zaten bildiğimi kimseye  sormam.
Geçen gün bir rüya gördüm. Ben ortadaydım, 12 tane gezegen benim etrafımda dönüyordu. Hahaha. Bu şakaydı. Yanında kimlerin olmasını isterdin diye sorsalar seçeceğim isimler, genç yaşlı zaten yanımdalar.  Daha ne isteyeyim. Kervan yürüyor.